Nezávazná registrace - postup pro Slovensko

 

Jako číslo sponzora uveďte: CZ-14253 (musí být včetně CZ- )

 
Pro získání dvou katalogů zdarma, všech výhod a podpory je potřeba uvést tohoto sponzora
 
 
Postup registrace:
1. Napište své jméno a příjmení a potvrďte
2. Vyplňte své údaje včetně mailové adresy, pozor - rodné číslo bez lomítka a PSČ ve tvaru 100 00 (mezera po třech číslech)
3. Číslo sponzora - napište CZ-14253 ukáže se jméno Ingrid Skovajsová
 
Před odesláním si prosím zkontrolujte, zda máte vyplněné všechny údaje. Když je potřeba něco opravit, tak se někdy smaže údaj o sponzorovi a je třeba jej zadat znovu.
 
V případě jakýchkoliv problémů mi prosím napište. Těším se na naší spolupráci.
 

Proč je dobré uvést tohoto sponzora?

  • zašleme vám dva tištěné katalogy, bez uvedení sponzora je nemůžeme zaslat.
  • získáte podporu jednoho z nejúspěšnějších týmů v ČR, na práci není nikdo sám. Podpora i pro Vaše nováčky
  • po registraci obdržíte informace jak pracovat
  • mailem budete získávat novinky a návody
  • možnost účastnit se setkáních, na kterých se dozvíte plno zajímavých informací 
 

Registrace je zcela nezávazná. Kdy, za kolik a jak často budete objednávat zboží je jen na Vás. Pokud se Vám nebude dařit a nebudete už chtít spolupracovat, nejsou žádné pokuty.

Registrace je zdarma, s první objednávkou je připočítán jednorázový administrativní poplatek 0,4 . Budou Vám přibaleny od firmy dva katalogy zdarma a s každou další objednávkou dostáváte vždy také další jeden katalog.

Naše pomoc začíná již při registraci, po níž Vám pošleme informace, jak nejlépe pracovat a získat co nejvíce výhod a být úspěšní. Přejeme všem mnoho úspěchů...

 

REGISTRACE = LEVNĚJŠÍ NÁKUPY A VÝDĚLEK

Hned po registraci Vám zašleme dva tištěné katalogy zdarma. Pokud jste zapomněli uvést sponzora CZ-14253, prosím kontaktujte nás a vyřešíme to.

Říjen 2014 znamená další velký krok pro firmu Betterware, začíná spolupráce i pro Slovensko. Zajistěte si tu nejlepší pozici a buďte o krok před konkurencí. Zaregistrujte se právě teď a buďte připraveni ! Můžete si vybírat výrobky třeba jen pro svou potřebu nebo katalog ukázat dál a hledat své první zákazníky a nebo si můžete začít tvořit svou vlastní síť zástupců a budovat si tak pasivní příjem.

Přidejte se k nám, k úspěšnému československému týmu a pojďme do toho společně !!! Uvedením čísla sponzora při registraci CZ-14253 si zajistíte tu nejlepší podporu - zašleme vám zdarma dva katalogy, veškeré informace a budete mít možnost se účastnit společných setkáních, kde budete moct získávat další zkušenosti.

Těším se na naší spolupráci ;)